Potrebujete poradiť na diaľku?

Volejte +420 777 255 046 

mail@fashion-intimate.cz

0 0 €

Doprava zdarma


Výmena / vrátenie tovaru

Nie ste spokojní so svojím tovarom?

Tovar môžete do 14 dní od prevzatia vrátiť nenosené, nepoškodený, so všetkými etiketami a to bez udania dôvodu na vlastné náklady.

Avšak budeme radi, ak nám poviete, čo je zle, aby sme tomu mohli pre nabudúce predísť, prípadne poradiť.

Objednali ste si zlú veľkosť? Nie je nič jednoduchšie ako napísať na e-mail: mail@fashion-intimate.cz alebo volať 00420777 255 046 a dohodnúť sa na výmene.

Odpovie Vám majiteľka e-shopu pani Marešová, ktorá má 14 rokov prax v predaji bielizne a poradenstvo pri výbere spodnej bielizne. Určite sa dohovoríte.

Ako pri vrátení tovaru postupovať? Jednoducho využite faktúru, ktorá Vám prišla spoločne s objednávkou, pripíšte ČÍSLO ÚČTU, na ktorý chcete peniaze vrátiť.

Nepoškodený a nepoužitý tovar s visačkami a v pôvodnom obale (krabička, taška a pod.) zašlite na našu adresu a počkajte, až Vám príde potvrdenie o prijatí tovaru. Alena Marešová, Fashion Intimate Postoupky 1 767 01 Kroměříž ČR

Kedy a ako dostanem svoje peniaze späť? Peniaze Vám vrátime DO DVOCH dní od prijatia tovaru (u nás nečakáte na peniaze 14 dní). Ak sa nedohodneme inak, peniaze vraciame rovnakým spôsobom, ako sme ich prijali. Ponechajte si podací lístok do tej doby, než vám od nás príde potvrdenie, že sme balík prijali. Potrebujete len inú veľkosť? Ak si prajete inú veľkosť, zavolajte na telefónne číslo 00420777 255 046 a dohodneme sa podľa situácie na vrátenie tovaru či dodanie inej veľkosti. Pre nás je dôležité, aby obe strany boli spokojné a pristalo vám to.

TIP: Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi dvoma veľkosťami, neváhajte a objednajte si na skúšku pokojne obe dve. Tú, ktorá vám nebude, môžete potom čo najskôr vrátiť. Berte na vedomie, že náklady pri vrátení alebo výmene tovaru hradí kupujúci. V prípade nejasností sa na nás neváhajte obrátiť: +420 777 255 046
mail@fashion-intimate.cz

Shirley of Hollywood

LUNA SPLENDIDA

PANACHE

EMILIO CAVALLINI

LEGA

TRANSPARENZE

VERO by Aslanis

CETTE

FOLLIA INTIMO

LINEASPRINT

FASHION
INTIMATE


PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ ZDE?